Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Specializujeme se na nemovitosti k podnikání
prodej částí areálu aktualizováno Výrobní linka na míchání alkoholických nápojů
Kontakt na makléře:
Ing. Dědek Petr
608 118 205
petr.dedek@genera.cz

Výrobní linka na míchání alkoholických nápojů

- zak.č. 9707 GPS: 50°8'7.22''N, 16°5'46.05''E

Prodáme kompletní linku na výrobu míchaných alkoholických nápojů. Linka zahrnuje tři dvouplášťové nerezové nádrže - včetně míchací nádrže, úpravnu vody, kruhovou plničku lahví, zátkovačku a etiketovačku.

1 000 000 Kč bez DPH, cena k jednání

Linka je instalována v obci Lípa nad Orlicí, je plně funkční (aktuálně není v provozu) a je připravena k demontáži a k odvozu.

 

Seznam jednotlivých komponent:

 • Dvouplášťová nerezová nádrž o objemu 10.000 litrů na koncentrovaný líh
 • Dvouplášťová nerezová nádrž o objemu 1.000 litrů na míchání nápojů
 • Dvouplášťová nerezová nádrž o objemu 3.000 litrů zásobník namíchaných nápojů
 • Úpravna vody
 • Kruhová plnička italské výroby (RONCNI COLOGNO, Miláno)
 • Zátkovačka italské výroby typ SIGMA 103 (BERTOLASO 37040 ZIKMELLA)
 • Etiketovačka německé výroby ANKER-ROLAND.

 

Popis současné výroby:

Vně budovy je umístěn zásobník o objemu 10.000 litrů na koncentrovaný líh (1). Plnění zásobníku je prováděno cisternou z lihovaru. Ze zásobníku lihu (1) je líh přečerpáván nerezovým potrubím do míchací nádrže o objemu 1.000 litrů (2). V této nádrži je na základě váhových poměrů - nádrž je vážena cejchovanou digitální váhou - zředěn vodou, dopravenou z úpravny vody rozvody provedenými z potravinářských gumových hadic nebo skleněným potrubím. Úpravna vody (4) je plně automatická a je vybavena diskovým filtrem ERA, filtrem s protiproudovým proplachem ERPFK model 100 carbon MACH, filtrem s protiproudovým proplachem ERPFK model 2000 ceramic MACH a změkčovačem vody model 60MACH. Míchací nádrž (2) je z horní strany opatřena uzavíratelným víkem, kterým jsou do nádrže doplněny ostatní látky dle receptury na míchané množství. Ze stany míchací nádoby je výpustní kohout na měření vzorků. Kontrola stupně alkoholu bude prováděna při každém jednom míchání certifikovaným hustoměrem. Vzorky po měření budou vráceny do nádrže víkem z horní strany nádrže. Z nádrže míchací o objemu 1.000 litrů (2) je namíchaný nápoj přečerpán do zásobníku hotového výrobku o objemu 3.000 litrů (3). Postup míchání se opakuje do doby naplnění zásobovací nádrže pro plnící linku. Z nádrže (3) je hotový nápoj přečerpán do plničky (5) skleněným potrubím. Láhve jsou ručně vkládány na nerezový pás z připravených láhví na paletách (láhve nové ze skláren obalené folií). Folie z obalů budou uskladněny ve skladu obalů, přístupným z rampy. Prázdné nové láhve jsou skladovány v prostoru chodby mimo výrobní linku. Naplněné láhve jsou převáženy nerezovým pásem do zátkovačky (6), kde jsou uzavřeny. Potom jsou láhve pásem dopraveny do etiketovačky (7), kde jsou láhve opatřeny nálepkou. Tím je dokončen proces plnění láhví a tyto jsou odebrány pracovníkem k okolkování a uložení láhví do kartonů. Plné kartony s nápoji jsou ukládány na dřevěné palety a převáženy do uzamykatelného skladu hotových výrobků. Ze skladu hotových výrobků dochází k expedici dle potřeby střední chodbou na rampu. Postup výroby a skladování v objektu byl schválen Ministerstvem zemědělství a bylo vydáno povolení k výrobě na na tomto zařízení.

 

Současný sortiment výrobků:

 • Vodka
 • Zelená
 • Borovička
 • Tuzemák
 • Švestka
 • Režná.

 

 

*)  Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy dle § 1731, zákona č. 89/2012 Sb.
nahoru

Zpracovávám...