Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Specializujeme se na nemovitosti k podnikání
prodáno po částech Rozlehlý areál, který zahrnuje celou řadu dílenských, administrativních i zemědělských staveb
Kontakt na makléře:
Ing. Dědek Petr
608 118 205
petr.dedek@genera.cz

Rozlehlý areál, který zahrnuje celou řadu dílenských, administrativních i zemědělských staveb

okres Hradec Králové , obec Humburky - zak.č. 9402 GPS: 50°13'37.71''N, 15°30'39.04''E

Rozlehlý areál zahrnující celou řadu dílenských, administrativních i zemědělských staveb o výměře pozemků 52.514 m2 v obci Humburky.

Výměra pozemků 52 514 m2
Zastavěná plocha 10 618 m2
prodáno

Popis:

Jednalo se o rozlehlý, samostatný a kompletně oplocený areál o celkové výměře pozemků 52.514 m2 užívaný původně jako sídlo zemědělské akciové společnosti. Areál byl tvořen čtyřmi částmi s odlišným využitím.

V první části (administrativně dílenské) se nacházela administrativně provozní budova – vila, dvoupodlažní zděná administrativně skladovací budova, čerpací stanice na motorovou naftu a jedním výdejním stojanem, dvoupodlažní budova opravárenských dílen, budova bývalých stájí, řada menších objektů (garáží) a veliký zpevněný dvůr.

Ve druhé části (zemědělské) se nacházely dva objekty využívané původně pro živočišnou výrobu, ocelokolna (přístřešek), montovaná ocelová hala s bočním otevřeným přístavkem a rozlehlé zpevněné plochy.

Ve třetí části (části dřevovýroby) se nacházela zděná budova postavená do tvaru L, která byla využívána pro dřevovýrobu (pila a truhlárna), zděná budova kotelny, manipulační sklad dřeva pro uskladnění 1.500 m3 kulatiny a trafostanice 150 kVA.

Poslední část tvořil volný, nezastavěný pozemek (bývalý park) o výměře přes 7.000 m2.

V době prodeje se technický stav různých částí velice lišil od průměrného po velice špatný. S ohledem na lokalitu a velikost byl areál od počátku nabízen k prodeji po shora uvedených částech i jako celek.

Realizace: Rozprodej areálu dvěma kupujícím.

 

 

 

nahoru

Zpracovávám...