Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Specializujeme se na nemovitosti k podnikání
prodáno Parkhotel Skalní město ***
Kontakt na makléře:
Ing. Dědek Michal
602 475 006
michal.dedek@genera.cz

Parkhotel Skalní město ***

okres Jičín , obec Holín - zak.č. 8704 GPS: 50°28'10.40''N, 15°17'40.38''E

Prodej Parkhotelu Skalní město *** (celoročně otevřený stylový hotel rodinného typu) situovaného na okraji Prachovských skal v Českém ráji - v jedné z nejkrásnějších rekreačních oblastí v České republice.

Výměra pozemků 34 105 m2
prodáno

Parkhotel Skalní město *** stojí na okraji vlastního, udržovaného a rekreačně využívaného lesoparku o výměře 3 hektarů v jedinečné lokalitě Prachovských skal, v Českém ráji, cca 75 km SV od Prahy.

Hotel byl postaven v roce 1936. Po navrácení v restituci původním majitelům byl hotel kompletně zrekonstruován a v roce 2002 byla postavena samostatná budova hotelového klubu.

Hotel disponuje vlastní restaurací, vinárnou a salonkem a v budově hotelového klubu pak salonkem, saunou a posilovnou. U hotelu je zajištěno parkování až pro 80 automobilů.

Hotel je užívaný celoročně a je oblíbený mj. u zavedené klientely pro pořádání firemních akcí. Salonky i vinárnu lze využít jako školící místnosti. Obě budovy jsou pokryty WIFI signálem.

Objekty i pozemky jsou bezvadně udržované a ve velmi dobrém stavu.

Rekreační areál tvoří ucelený soubor pozemků udržovaného lesoparku o celkové výměře 34.105 m2.

 

Realizace: Zajištění kupujícího na koupi celého souboru nemovitostí, vybavení a převzetí zaměstnanců bez přerušení provozu hotelu.

nahoru

Zpracovávám...