Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Specializujeme se na nemovitosti k podnikání
prodej rezervováno Přízemní zděná hala s pozemky
Kontakt na makléře:
Ing. Dědek Petr
608 118 205
petr.dedek@genera.cz

Přízemní zděná hala s pozemky

okres Hradec Králové , obec Třebechovice pod Orebem - zak.č. 7717-2 GPS: 50°12'46.61''N, 15°57'5.83''E

Prodáme halu o zastavěné ploše 1.700 m² s vlastním zázemím a celkem 5.323 m² pozemků (část rozlehlého areálu). Vzdálenost od okraje Hradce Králové 3 km.

Výměra pozemků 5 323 m2
Zastavěná plocha 1 700 m2
3 500 000 Kč
Sledovat cenu Přidat do výběru Uloženo ve výběru
Zavřít
?

Sledování ceny

Zajistěte si okamžité zaslání upozornění při změně ceny této nemovitosti. Upozornění o změně se Vám odešle na vyplněný e-mail.

Stručný popis:

  • přízemní hala o celkové zastavěné ploše 1.700 m2 s vlastním zázemím
  • původně užíváno jako vepřín
  • hala rozdělena příčkou na dvě sekce, každá o rozměru 35,8 x 18,2 x 2,65 m
  • ve východní části haly přípravna o rozměru 8,9 x 18,2 x 2,66 m, dvoje protilehlé vrata 3,1 x 2,5 m
  • vedle přípravny přístavba sociálního zázemí (kancelář, WC + sprcha, šatna).

 

Pozemky:

  • zastavěné plochy: 1.700 m2
  • pozemky celkem: 5.323 m2.

 

Energie a sítě:

  • elektro: 230/400 V, pro celý areál vlastní trafo
  • voda: obecní řad + v areálu vlastní studna
  • kanalizace: jímky
  • plyn: plynovod prochází areálem (mezi částí 3 a 4).

 

Dopravní obslužnost:

  • přístup i pro kamiony.

 

Územní plán - využití:

  • plochy zemědělské výroby.

 

Energetická náročnost budovy: G **)

 

 

*)  Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy dle § 1731, zákona č. 89/2012 Sb.
**) Podle §7a, odst. (2), písm. e) zák. č. 406/2000 Sb. (ve znění platném od 1.7.2015), pokud zprostředkovatel prodeje nebo pronájmu neobdrží grafickou část PENB, uvede v reklamních a informačních materiálech nejhorší klasifikační třídu, jinak se dopouští správního deliktu. Současně ale upozorňujeme, že podle §7a, odst. (5) se na tyto nemovitosti nejspíše povinnost zpracovávat PENB nevztahuje.
nahoru

Zpracovávám...