Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Specializujeme se na nemovitosti k podnikání
prodáno Samostatný výrobně skladovací areál
Kontakt na makléře:
Ing. Dědek Petr
608 118 205
petr.dedek@genera.cz

Samostatný výrobně skladovací areál

okres Rychnov nad Kněžnou , obec Kostelec nad Orlicí - zak.č. 3552B GPS: 50°7'5.77''N, 16°13'16.64''E

Samostatný výrobně skladovací areál, který sloužil původně jako mlékárna a následně byl přestavován pro drobnou sklářskou výrobu.

Výměra pozemků 4 272 m2
Zastavěná plocha 2 400 m2
prodáno

Prodej  samostatného výrobně skladovacího areálu o celkové výměře pozemků 4.272 m2. Areál sloužil původně jako mlékárna. Po roce 1999 byla zahájena rekonstrukce a areál byl postupně přestavován na drobnou sklářskou výrobu. Rekonstrukce areálu byla ze značné části dokončena, v době prodeje byl areál zcela nevyužitý.

Areál byl tvořen hlavní třípodlažní, zděnou budovou o zastavěné ploše cca 2.000 m2 osazenou ve svažitém terénu tak, že přístup do I. NP byl z veřejné komunikace a vstup do II. NP byl z obslužné komunikace v zadní části areálu. V budově byla instalována výkonná vzduchotechnika s rekuperací tepla. Kromě hlavní budovy se v zadní části areálu nacházel objekt vodárny a na západní straně pak ocelový montovaný přístřešek.

Realizace: Zajištění prodeje areálu jako celku.

 

 

 

 

nahoru

Zpracovávám...